Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

   ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ

  Зима, пора морозів та снігопадів, порадувала  наші міста та села справжньою зимовою погодою. В той же час значна кількість снігу, що випала останніми днями створює деякі незручності, навіть небезпеку для мешканців.

  Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті.

     В зв’язку з цим, йдучи повз будинків у період танення снігу, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки, бути особливо уважним. Проходячи ці місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів, бурульок та дерев. 

      Закликаємо балансоутримувачів будинків, керівників навчальних закладів, підприємств, установ незалежно від форм власності, яким належать дані будівлі та споруди до чищення дахів та козирків від снігу, льодових наростів і бурульок проводити негайно з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускати пошкодження покрівель будинків і споруд, електромереж, рекламних конструкцій тощо. При необхідності огороджувати небезпечні місця, виставляти тимчасових вартових. Сніг та льодові нагромадження, що зняті з дахів та козирків, необхідно прибирати і при можливості вивозити.

 

 

Головний страховий експерт з охорони
праці відділення ВД ФССНВ України
у Гайворонському районі
Олександр Загородній