Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 503

У місті Гайвороні урочисто відкрили спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям.

Він діятиме при Гайворонському навчально-виховному об’єднанню №1 “Загальноосвітня школа I-III ст.” Гайворонської районної ради Кіровоградської області.

 


В урочистостях взяли участь голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова Гайворонської районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко.

Спортивний майданчик збудовано за типовим проектом у рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансування цього спортивного об’єкту здійснювалось за кошти державного бюджету (50%) і районного бюджету (50%).

Під час відкриття Сергій Кузьменко підкреслив, що на Кіровоградщині приділяється значна увага підроста-ючому поколінню, щоб учні мали змогу добре навчатися і займатися спортом.

"Адже турбуватися про дітей — означає думати про майбутнє нашої України!" - наголосив очільник області.

Сергій Анатолійович  здійснив перший удар на новому футбольному полі, поспілкувався з юними футболістами та жителями Гайворонщини. 

Завдяки появі у місті Гайвороні нового майданчика для міні-футболу - буде підростати загартована, здорова, освічена молодь.

Аматори художньої самодіяльності порадували присутніх патріотичними піснями.

Відразу після урочистостей новий спортмайданчик випробували у товариській грі юні футболісти дитячо-юнацької спортивної школи.


 
 « повернутися до списку новин