Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 143

05 березня 2020 року з метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності та незалежності України на базі міжшкільного навчально-виробничого комбінату було проведено районний військово-спортивний конкурс «Дівчата на варті».

На відкритті цього конкурсу побував голова районної ради Дмитро Грабовий. Він привітав учасників змагань та побажав успіхів у конкурсі. Як благодійник, Дмитро Миколайович сповістив про те, що він надав призи для переможців у командному заліку:
1 місце – пневматична гвинтівка з оптичним прицілом
2 місце – пневматична гвинтівка
3 місце – спортивний лук, комплекти мішеней, а також всім учасникам змагань – солодощі.

В даному заході також взяли участь директор МНВК Сергій Іщук, військовий комісар Андрій Іващенко та викладач предмету «Захист Вітчизни» міжшкільного навчально-виробничого комбінату Анатолій Трачук.

Перший етап конкурсу було проведено на базі МНВК, а другий етап – в комунальному закладі «Гайворонський ліцей №1».

Учасники конкурсу прийняли участь у таких видах змагань:
І – стрільба з пневматичної гвинтівки, положення – сидячи з упору, мішень – біатлон. 2 постріли пробні, одне попадання – 1 бал
ІІ – дартс, кидання дротика з 4-х метрів
ІІІ – силове двоборство
ІV – естафета розбір-збір АК на відстані 10 метрів
V – комбінована естафета: маятник, купини, надання першої долікарської медичної допомоги, перенесення травмованого, розбір та збір АК.

Так, за підсумками конкурсу у конкурсному заліку

1 місце – КЗ «Гайворонський ліцей №1»

2 місце – Заваллівський ліцей – мистецька школа

3 місце – Сальківська філія КЗ «Заваллівський ліцей»

Призи переможцям вручив голова районної ради Дмитро Грабовий. Також було вручено Грамоти відділу освіти районної державної адміністрації, Кубок переможцю і медалі – призерам, які було надано міжшкільним навчально-виробничим комбінатом.

 

 

 

« повернутися до списку новин