Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 322

Шановні жителі
Гайворонщини!


Від імені депутатського корпусу районної ради та від мене особисто прийміть щирі вітання із найвеличнішим релігійним святом –

Різдвом Христовим!

У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної  події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.

Очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне   Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік. 

Тож нехай   Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.

Щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи  задля розвитку та процвітання нашого краю.

 

Хай в кожній родині панує мир і спокій,
а усіх нас об’єднує прекрасна Батьківщина, якою ми можемо пишатися.


Христос народився!
Славімо його!

З повагою
Дмитро ГРАБОВИЙ, голова Гайворонської районної ради

« повернутися до списку новин