Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 545

Сьогодні, 13 грудня 2016 року, напередодні пленарного засідання четвертої сесії районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості, та будівництва та з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на Сході України.

На порядок денний засідання були винесені наступні питання.

  • Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №16 "Про районний бюджет на 2016 рік";
  • Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Гайворонського району на 2016 рік;
  • Про затвердження районної програми забезпечення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2016-2020 роки;
  • Про створення Гайворонської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 та реорганізацію ДЗ "Вузлова лікарня станції Гайворон ДП "Одеська залізниця";

Так, по першому питанню про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 16 "Про районний бюджет на 2016 рік" усіх присутніх на засіданні комісії поінформувала Єжелик Н.В. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка зауважила, що відповідно до чинного законодавства у 14-денний термін з дня прийняття Державного бюджету необхідно провести коригування районного бюджету. Відтак, Наталія Вікторівна надала детальну інформацію по дохідній та видатковій частинах бюджету. 

Депутати обговорили і додаткові навантаження на районний бюджет, а саме харчування дітей 1-4 класів, відшкодування пільгового проїзду окремих категорій громадян та інше, що раніше фінансувалося з Державного бюджету.

Голова постійної комісії з питань бюджету Віталій Васильович ПОЙДА звернув увагу присутніх на те, що збільшилися видатки на фінансування галузі спорту району.

Також активно обговорювалося питання створення міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 та реорганізацію ДЗ "Вузлова лікарня станції Гайворон ДП "Одеська залізниця".

Розглядалися різні варіанти вирішення даного питання, але враховуючи, що відкриття філіалу військового госпіталю на базі залізничної лікарні на даний час не можливе, депутати одноголосно підтримали рішення про реорганізацію лікарні шляхом включення її в структуру комунального закладу "Гайворонський центр первинної медико-санітарної допомоги".


________________________

 

« повернутися до списку новин