Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 688

Щорічно на протязі липня-вересня
в області проводиться огляд-конкурс
на місцях щодо взаємодії організацій ветеранів України з органами влади.

Метою конкурсу – є вивчення практики організації співпраці щодо соціального захисту ветеранів всіх категорій, дітей війни і людей похилого віку, узагальнення і розповсюдження кращих форм роботи ветеранських організацій, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), їх стаціонарних відділень, стану використання палат для інвалідів Великої Вітчизняної війни, організації змістовного дозвілля людей старшого покоління, тощо.


Сьогодні, 9 серпня, комісія на чолі з членом президії ради Кіровоградської обласної організації ветеранів України Миколою КОВАЛЬЧУКОМ в рамках огляду-конкурсу взаємодії ради ветеранів України з місцевими органами виконавчої влади і самоврядування щодо соціального захисту громадян похилого віку, ветеранів війни і праці, здійснює роботу на території Гайворонського району.

У рамках співпраці організацій ветеранів України з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади по соціальному захисту людей старшого покоління відбулась зустріч голови районної ради Дмитра ГРАБОВОГО з членом президії ради Кіровоградської обласної організації ветеранів України Миколою КОВАЛЬЧУКОМ, його колегами та головою ради районної організації ветеранів Миколою РЯБОКУЧМОЮ.

Під час зустрічі очільник районної ради Д.М.Грабовий зазначив, що приділяє велику увагу не тільки молоді та підростаючому поколінню, але й ветеранським організаціям району. Відтак, завдяки тісній співпраці ради районної організації ветеранів України та районної ради було вирішено ряд проблемних питань, надавалась матеріальна та консультативна допомога.

Під час роботи комісії планується вивчити проблемні питання, визначити плани на майбутнє в частині підвищення якості соціального забезпечення ветеранів району.

Учасники заходу відвідали Гайворонську центральну районну лікарню, територіальний центр з обслуговування населення (надання послуг) в районі та окремі первинні ветеранські організації, ознайомилися з їхньою роботою та окреслили першочергові завдання щодо вирішення питань всебічного захисту і соціального забезпечення старшого покоління.


_________________________________« повернутися до списку новин