Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 563

Напередодні проведення п'ятої сесії районної ради відбулися засідання постійних комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості, та будівництва, з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями та з питань земельних ресурсів,  агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища.

На засіданнях комісій депутати детально розглянули усі питання порядку денного, висловили свої зауваження та доповнення до проектів рішень.

Чи не найактуальніші  питання розглядалися на комісії районної ради з питань бюджету. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Єжелик Н.В. надала інформацію про звіт по питаннях виконання районного бюджету за 2015 рік та внесення змін до рішення районної ради Про районний бюджет на 2016 рік. Голова даної комісії Пойда В.В. зробив аналіз усіх надходжень та видатків, що пропонуються у проекті рішення.

Обговорювалося питання Про внесення змін до рішення районної ради від 14 січня 2016 року №30 "Про створення Гайворонської міської лікарської амбулаторії ЗПСМ №2 та реорганізацію ДЗ "Вузлова лікарня станції Гайворон ДП "Одеська залізниця". В результаті розгляду даного питання виявилося, що голова ліквідаційної комісії Тесля В.І. відмовився виконувати рішення сесії, тому запропоновано замінити голову ліквідаційної комісії.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту рекомендовано внести зміни до Регламенту районної ради сьомого скликання у зв’язку з набранням чинності Закону України "Про внесення зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань". На комісії розглянуто було ряд інших питань.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів розглянуто та погоджено земельні питання, що винесені на затвердження сесії районної ради.  

____________________________________

 

 « повернутися до списку новин