Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 288

Дорогі співвітчизники!


21 листопада ми відзначаємо

День Гідності та Свободи

на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України,
їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.


Цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.


Сьогодні всі ми: і ті, хто стояв на Майдані під час революцій, і ті, хто залишався осторонь, разом захищаємо Україну від вторгнення російських окупантів.

Любов до Вітчизни єднає нас нескорених у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.


У час важких випробувань всім нам необхідно об`єднати зусилля для захисту свободи держави. Від кожного з нас залежить, в якій країні житимемо ми і наші нащадки.

Велика шана народу України
за мужність, патріотизм, стійкість і незламність!


Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.
Вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи!


Слава Україні!


З повагою та шаною,
Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної ради

 

« повернутися до списку новин