Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 360

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років
від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча

Василя Олександровича Сухомлинського.


Творчість та педагогічну спадщину славетного педагога-гуманіста, педагога-практика ХХ століття важко переоцінити. Образ учителя в сучасних умовах зазнає значної трансформації і знаходиться в залежності від соціально-культурних змін, що відбуваються в суспільстві.

Гуманістичні ідеї Сухомлинського – це ідеї майбутнього. Педагогічні надбання Василя Олександровича з кожним роком привертають все більшу увагу науковців як у нашій країні, так і за кордоном.

Розроблена українським практиком педагогічна система збагатила педагогічну науку новаторськими ідеями й положеннями, значно розширила теорію та освітню виховну практику і була своєрідним революційним етапом розвитку вітчизняної педагогічної думки, що заслуговує сьогодні на нове осмислення. У зв’язку з широким поширенням творчого спадку В.О. Сухомлинського передбачається відзначення цієї дати не лише на території України, а й за її межами.

 

Сьогодні, 26 вересня 2018 року, у актовій залі комунального закладу «Гайворонський ліцей №2» Гайворонської районної ради було проведено районну конференцію на тему: «Педагогічні ідеї В.О.Сухомлин-ського як теоретичне підґрунтя Нової української школи».

Захід було присвячено 100-річчю з дня народження видатного педагога сучасності Василя Олександровича Сухомлинського.

 

 


У конференції взяли участь голова районної ради Дмитро Грабовий, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький, педагогічні працівники району.

Виступаючи перед освітянами вони наголошували на важливості вивчення і втілення у життя спадщини геніального педагога-мислителя, яка є підґрунтям Нової української школи.

 


Д.М.Грабовий та О.Є. Костенко вручили Грамоти районної державної адміністрації і районної ради заслуженому учителю України І.Л. Мудрому та запрошеній на захід із Новоукраїнського району директору Іванівського НВК О.А. Усач.

Група освітян була нагороджена відзнаками відділу освіти районної державної адміністрації.


На конференції виступили також завідувач методичним кабінетом відділу освіти районної державної адміністрації Вікторія Касьяненко, методист Гайворонського МНВК Іван Мудрий, керівники десяти секцій, які працювали в окремих кабінетах та лабораторіях після закінчення пленарної частини.


Слід відзначити, що конференція була проведена за технологією відкритого простору.


 
 « повернутися до списку новин