Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 521

Ось і прийшла  прекрасна пора року - весна.
Місцями вже почали з`являтися  весняні квіти - проліски, підсніжники, первоцвіти. З приходом весни розпочинаються весняні роботи. 

 
Кожного року весною, вже традиційно, з ініціативи Державного  Агентства лісових ресурсів України на території країни триває Всеукраїнська Акція “Майбутне лісу у твоїх руках".

Акція розпочинається з 19 березня - це Всесвітній День лісівництва та триває до  квітня - це день довкілля. Мета та головне завдання Акції - залучити громадськість, місцеві громади, організації, школи і інших зацікавлених, до участі разом з  лісівниками у відтворенні та  створенні лісу.

В рамках Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" в ДП «Голованівський лісгосп» на землях Вільховецького лісового фонду організовано ряд заходів, спрямованих на залучення суспільства до проблем збереження, відновлення та примноження лісів. 

 

 

В даному заході прийняли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ і голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, які побували у Вільховецькому лісництві державного підприємства "Голованівський лісгосп", де разом з працівниками лісництва та учнями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Хащувате - членами екологічної бригади "Паросток" взяли участь у Всеукраїнській акції "Майбутнє лісу в твоїх руках".

Керівники району, спілкуючись з учасниками акції, підкреслили важливість збереження та примноження зеленого багатства нашого краю і разом з працівниками лісництва та учнями здійснили посадку саджанців дуба.

 

 

___________________________________

 

« повернутися до списку новин