Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

Землекористувачі харчуватимуть школярів

Переглядів: 523

 

Голова районної ради Дмитро Грабовий разом із головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості та будівництва Віталієм Пойдою та заступником голови комісії з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища Валентином Пустовойтом провів зустрічі з громадами сіл Солгутове, Долинівка і Жакчик, головами і депутатами цих сільських рад, місцевими землекористувачами і підприємцями.

 

 

 

У зустрічах також брали участь начальник Гайворонського відділення Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області підполковник поліції С.В. Сірак, представники районного військового комісаріату.

Багато уваги було приділено питанню щодо забезпечення харчуванням учнів місцевих шкіл. Адже з початку нинішнього року за рахунок державних субвенцій харчуванням забезпечуватимуться лише учні 1-4 класів соціально незахищених верств населення. Охопити ж безкоштовним харчуванням інших школярів запропоновано за рахунок місцевих бюджетів та спонсорської допомоги. В деяких населених пунктах району органи місцевого самоврядування вже підтвердили можливість часткового фінансування, погоджуються надати свою підтримку і місцеві сільгосптоваровиробники. Зокрема, у Долинівці за рахунок сільського бюджету будуть забезпечені харчуванням учні 1-4 класів. Інші ж діти харчуватимуться за рахунок спонсорської допомоги місцевих землекористувачів, які дали на це згоду. У Солгутовому і Жакчику місцеві бюджети неспроможні профінансувати харчування школярів, проте дали згоду на це сільгосппідприємства, які працюють на території цих сільських рад. В середньому вартість харчування одного учня на день в нашому районі становить 6 грн. У Долинівці кількість школярів становить 65 чоловік, у Солгутовому — 122, у Жакчику — 25.

Крім цього, під час зустрічей з головою районної ради громадяни порушували також питання щодо добровільного об’єднання громад, яке поки що не викликає підтримки в мешканців району. Мешканці Солгутового турбує також питання щодо вивезення твердих побутових відходів у їхньому населеному пункті.

Порушено ряд нагальних питань і під час відвідування головою і депутатами районної ради об’єктів соціальної сфери цих населених пунктах. Зокрема, у Долинівці потребують заміни вікна у сільському Будинку культури. На що голова районної ради Дмитро Грабовий обіцяв допомогти у вирішенні даного питання. Разом з тим, гарне враження на відвідувачів справили Долинівський ФАП і дитячий садок. Їхній стан і забезпечення викликали схвальні відгуки у депутатів і голови районної ради.

    

 

 

 

_________________________________________

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин