Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 398

 

Напередодні пленарного засідання шостої сесії районної ради сьомого скликання відбулися засідання постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів,  агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища, з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості, та будівництва та з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями.

Голова районної ради Дмитро Грабовий прийняв участь у засіданні кожної комісії.


На порядок денний комісій були винесені всі питання, що планується розглянути на пленарному засіданні, зокрема:

  • Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №16 "Про районний бюджет на 2016 рік" (у редакції рішення районної ради від 14 січня 2016 року №33);
  • Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Гайворонського району за 2015 рік;питання були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, яка відбудеться 1 квітня 2016 року.
  • Про внесення змін до районної цільової соціальної програми "Шкільний автобус" на 2015-2018 роки
  • Про реформування ДЗМІ "Гайворонські вісті" та РВЦ "Гайворонщина";
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок;
  • Про направлення на навчання.

Депутати районної ради як завжди детально вивчили усі питання, внесли поправки та доповнення. Усі питання були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, яка відбудеться 1 квітня 2016 року.

___________________________________

 

« повернутися до списку новин