Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 521

Відповідно до рішення
Гайворонської районної ради
від 18 травня 2018 року №210  головою районної ради Дмитром ГРАБОВИМ та Зоєю Головко
22травня 2018 року підписано контракт про призначення на посаду головного лікаря КЗ "Гайворонська центральної лікарня" строком на один рік.


Під час підписання контракту очільник районної влади наголосив, що забезпечення потреб районної лікарні для депутатів знаходиться в пріоритеті для депутатів. Основне завдання яке зараз стоїть перед новим керівником- це покращити якість надання медичних послуг на Гайворонщині. А отже, зберегти функціональність лікарні.

За цим контрактом головний лікар зобов’язується безпосередньо і через адміністрацію Гайворонської центра-льної районної лікарні здійснювати поточне управління (керівництво) закладом, у тому числі забезпечувати належний рівень медичного обслуговування населення, ефективну діяльність закладу, раціональне використання і збереження закріпле-ного за закладом майна, раціональний добір кадрів, створювати умови для забезпечення належного рівня медичного обслуговування населення, а Гайворонська  районна рада зобов’язується створювати належні умови для матеріального забезпечення і організації праці головного лікаря центральної районної лікарні.

Головний лікар є повноважним представником закладу під час реалізації повноважень, функцій, виконання обов’язків закладу, передбачених законами, іншими нормативно-правовими актами і статутом закладу.

Головний лікар підзвітний Гайворонській  районній раді, як органу управління майном, у межах, установлених законодавством, Статутом закладу та цим контрактом.

Успіхів, поваги від колег і задоволених пацієнтів!

 

« повернутися до списку новин