Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 415

 

В неділю, 07 червня, у м. Гайвороні
на міському стадіоні «Прибужець» відбулося урочисте відкриття чемпіонату Гайворонського району з футболу сезону 2020 року. 


До усіх присутніх з вітальним словом звернувся голова районної ради Дмитро Грабовий та головний суддя змагань Сергій Гончарук.

 


У своєму вітальному слові Дмитро Миколайович наголосив: «Щиро вітаю усіх присутніх з відкриттям нового футбольного сезону 2020 року на Гайворонщині. З радістю хочу відмітити, що розвиток футболу в Гайворонському районі знаходиться на високому рівні. Гайворонщина завжди радує нас гарними результатами. Я, як очільник районної ради, планую зробити все для того, щоб цей вид спорту розвивався й надалі».


У відкритті футбольного сезону 2020 року взяли участь 8 команд: ФК «Чайка» (с.Бандурове), ФК «Атом» (смт. Завалля), ФК «ДЮСШ» (м. Гайворон), ФК "Прогрес" (с. Чемерпіль), ФК «Південний Буг» (с.Хащувате), ФК «Темп» (с. Долинівка), ФК «Оріон» (м. Гайворон) та ФК "Вікторія" (с.Соломія).


Турнір відбувся за олімпійською системою.


У фінальній частині змагань зустрілися ФК "Темп" (с.Долинівка) та ДЮСШ (м.Гайворон).

З рахунком 0:2 перемогу отримав молодий та перспективний колектив з районного центру.

Після завершення турніру Дмитро Грабовий, як голова районної організації Федерації футболу України, вручив командам-переможцям відзнаки та Кубки, які він, як благодійник, придбав за власні кошти.


Всі команди цього турніру сфотографувалися на згадку.

,


 

« повернутися до списку новин