Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 270

З метою надання невідкладної професійної медичної допомоги хворим, що постраждали внаслідок COVID-19 та для зміцнення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Гайворонська центральна районна лікарня» з протидії пандемії коронавірусній хворобі, придбано сучасний ШВЛ-апарат.


Сьогодні, 04 червня, в приміщенні КНП "Гайворонська ЦРЛ" відбулося вручення нового апарату ШВЛ. Його придбали завдяки активній підтримці органів місцевого самоврядування району, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та соціально відповідального бізнесу, а також коштів, залучених з районного бюджету.

В даному заході прийняли участь голова районної ради Дмитро Грабовий разром із заступником голови районної державної адміністрації Віталієм Орлом та депутатом районної ради, головою ФГ "Лан" Анатолієм Опаленком.

Вони зустрілись з головним лікарем районної лікарні Зоєю Головко та поспілкувались з представниками Київської медичної фірми - лікарем Ольгою Смірновою та фахівцем з налаштування обладнання ШВЛ Максимом Воробйовий, які навчали користуватись новим обладнанням працівників медичного закладу.

«Відповідний апарат дозволяє проводити вентиляцію легенів відповідно до індивідуальних потреб пацієнта, має широкі функціональні можливості. Новий ШВЛ буде використовуватися для надання невідкладної допомоги і лікування тих хворих, легені яких уражені коронавірусною інфекцією. Це дійсно досить сучасний апарат високого класу, який у разі потреби допомагатиме нашим пацієнтам», - підкреслив очільник районної ради Дмитро Грабовий.


Головний лікар центральної районної лікарні Зоя Головко, дякуючи за чергову допомогу від громади та бізнесу, зазначила, що таким чином лікарня поліпшує матеріально-технічну базу.

 

 « повернутися до списку новин