Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 384

 

Сьогодні, 04 грудня 2015 року, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ з робочим візитом відвідав загальноосвітні заклади міста.

Зокрема, очільник районної ради побував у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 м.Гайворона та у НВК "Гайворонська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5, де зустрівся з директорами КОВАЛЬ Наталією Василівною і ПОЛІЩУК Валентиною Павлівною. 

Під час зустрічі Дмитро Миколайович ознайомився із матеріально-технічним забезпеченням навчальних закладів, оглянув стан територій біля шкіл, а також поцікавився проблемними питаннями, які є в навчальних закладах та потребують уваги і допомоги районної влади щодо їх вирішення.

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Наталія Коваль повідомила, що одним із важливих і болючих питань, які необхідно вирішити - це провести водовідвідну систему. Крім того, парти та стільці в навчальному закладі потребують оновлення. 

А Поліщук В.П. зауважила, що окрім оновлення парт та стільців, навчально-виховний комплекс потребує заміни покриття підлоги в актовому залі, тому необхідно придбати лінолеум.

Грабовий Д.М. пообіцяв керівникам загальноосвітніх навчальних закладів посприяти у вирішенні проблемних та нагальних питань, а також відзначив, що в цілому він задоволений станом навчальних закладів.

 

____________________________

 

 

« повернутися до списку новин