Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 463

Весь світ захоплюється футболом, молодь росте на традиціях футболу, фізично розвивається, формує свою свідомість, виробляє почуття колективізму та почуття команди.


22 квітня 2018 року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ побував у селі Бандурове, де взяв участь в урочистому відкритті турніру серед футболістів-ветеранів, присвячений пам'яті колишнього гравця гайворонського "Локомотиву" Бориса Бугайова.

Очільник районної ради привітав учасників змагань з початком цього престижного для ветеранів футболу турніру і побажав спортсменам успіхів і перемог.


Під час свого виступу
Дмитро Миколайович вручив

Подяки Гайворонської
районної ради

за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, прославлення рідного краю на спортивних аренах, пропаганду здорового способу життя, активну спонсорську та благодійну діяльність, безкорисливість і милосердя депутату районної ради, голові фермерського господарства "Лан" А.Я. Опаленку та Бандурівському сільському голові О.А. Опаленку.

 


 

 

Турнір ветеранів (шостий за рахунком) пройшов у гострій, безкомпромісній та захоплюючій боротьбі.


І місце і перехідний Кубок, заснований головою
ФГ "Лан" Анатолієм Опаленком виборола
команда "Чайка - Лан" (с.Бандурове).

ІІ місце зайняла команда "Водник" (с.Солгутове).

ІІІ місце посіла команда "Кернел" (с.Осіївка Бершадського району Вінничини).

Гравці гайворонського "Локомотиву"
зайняли IV місце.

Команди-учасниці турніру отримали Грамоти та матеріальну винагороду від основного спонсора змагань - фермерського господарства "Лан".

 

 

« повернутися до списку новин