Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 551

 

 

 

 

 

 

Вчора, 9 травня, голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ побував у селі Вікнина,
де взяв участь у презентації книги

"Вікнина - у світ вікно.
Історія. Події. Люди".


Цього дня у Вікнинському Будинку культури було особливо багатолюдно.

 

 

 

 

 

 

 

 


Виступаючи перед учасниками заходу, керівник районної ради привітав усіх з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажав здоров'я, добра, радості та оптимізму, віри в те, що з часом у рідній Україні всі ми будемо щасливо і заможньо жити.


Крім того Дмитро Миколайович підкреслив важливість виходу у світ збірки, в якій зібрано матеріали з історії села Вікнини не тільки для місцевої громади, а й для всього нашого Прибузького краю.

 


 

Матеріали і документи для книги готували вчителі разом з учнями місцевої школи за ініціативою і при безпосередній участь педагога Тетяни Михайлівни СОБЧИК.


Благодійниками, завдяки матеріальній підтримці яких видання було випущено, були керівники фермерського господарства "Ятрань" - депутат районної ради Г.В.Войтенко та І.І.Лесько.

 

Редагували книгу редактор і журналісти районної газети "Гайворонські вісті".

Презентація збірки проходила з використанням сучасних мульти-медійних технологій. Слід відзначити, що депутат районної ради В.В. Рубіжевич, співпрацюючи з з авторами, сприяв висвітленню розділу участі вікнинців у Другій світовій війні.

Організатори даного заходу вручили голові районної ради Грабовому Д.М. та героям публікацій запашні короваї та книги.

На завершення презентації Т.М.Загоруйко наголосила: "Маленьке мальовниче село Вікнина вірить у своє майбутнє, в майбутнє рідної Вітчизни, в працьовитих українців, які це майбутнє створюють!"

 


 « повернутися до списку новин