Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 409

 

 

 

28 вересня цього року голова районної ради Дмитро Грабовий відвідав село Вікнина, де побував на урочистостях з нагоди 50-річчя відкриття нового приміщення школи у цьому населеному пункті.

 

 

 

 

 

 

 

Дмитро Миколайович привітав учнів, учителів, ветеранів педагогічної праці, а також жителів селі з ювілеєм школи. Під час свого виступу очільник районної влади побажав усім присутнім, які зібралися біля сільського Будинку культури, всіляких гараздів, щастя, радості та здійснення мрій.

Як відомо – на ювілеї приходять з подарунками.

 

 

 

Тож, за сприяння очільника районної ради та керівника ФГ «Ятрань» - депутата районної ради Григорія Войтенка і комерційного директора цього сільськогосподарського підпри-ємства Ігоря Леська було придбано і подаровано школі плазмовий телевізор.

На святковому заході було багато привітань і подарунків – від начальника відділу освіти районної державної адміністрації Олександра Гродзіцього, учителів, ветеранів педагогічної праці, випускників школи.

Оплесками дякували присутні учасникам художньої самодіяльності школи, сільського і районного Будинків культури, які приготували цікаву концертну програму.

 

 

 

 

« повернутися до списку новин