Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 543

 

Напередодні найбільших свят нашої держави Гайворонщина разом з усім прогресивним людством відзначила День Державного Прапора та 25-ту річницю Незалежності України.

На площі біля районного будинку культури було людно. Під звуки маршу та оплески гайворонці зустріли демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході країни.

 

 

В урочистій обстановці було проведено церемонію підняття найвищої національної святині – Державного Прапора України. Виконати цю почесну місію
було надано учасникам антитерористичної операції:


молодшому сержанту
Юрію Бондару,

старшині
Роману Друзю,

 старшині
Сергію Гаценку.

 

 

 

В пам'ять про загиблих борців за свободу України було покладено квіти до підніжжя пам’ятників Героям Революції Гідності, борцям за свободу українського народу, провісників незалежності України Тараса Шевченка та великого патріота – Василя Стуса, воїнам-інтернаціоналістам, жертвам-чорнобильцям та загиблим землякам у роки Другої Світової війни.

Зі сцени районного будинку культури з привітальним словом виступили очільники району. Зокрема, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ зазначив, що свято незалежності вселяє в нас гордість за наш народ, об'єднує всіх у прагненні жити щасливо у вільній суверенній країні та закликав завжди пам'ятати імена воїнів-земляків, які загинули за Україну і за нас: Валерій Грабовий, Ярослав Шимчик, Олексій Глобенко, Ярослав Дрьомін, Ярослав Гайда, Ігор Грішин. Вічна їм пам'ять! 

Голова районної ради Д.Грабовий та голова районної державної адміністрації відзначили Грамотами та Подяками найкращих представників району.


Грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації вручено начальнику станції Гайворон Шевченківської дирекції залізничних перевезень регіональної філії "Одеська залізниця" Т.Д. ГУБИЦЬКІЙ та депутату районної ради, голові фермерського господарства "Людмила" В.Г. ПУСТОВОЙТУ. 

Подяка Кіровоградської обласної державної адміністрації вручена підприємцю міста Гайворона М.П. КОВАЛЬЧУКУ

Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено вчителя історії НВК "Гайворонська гімназія - ЗШ І-ІІІ ст. №5" В.В. ПОЛІЩУКА та депутата районної ради В.В. РУБІЖЕВИЧА. 

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначено молодшу сестру районної стоматологічної поліклініки С.У. Арбуз, підприємця В.Г. Бондаря, лікаря ЦРЛ О.В. Жука, інструктора-методиста фізичної культури та спорту Я.Г. Качур, лікаря стоматологічної поліклініки Н.А. Кравець, лікаря-педіатра Хащуватської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Т.Л. Ліснічук, керівника авіамодельного гуртка Центру дитячої та юнацької творчості О.М. Майданюка, медичну сестру стоматологічної поліклініки С.О. Погоську, заступника директора ПОСП "Славутич" О.В. Сівача, економіста територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонського району В.І. Ткачика, соціального робітника з цього ж Центру О.О. Чусу, ветеранський хоровий колектив "Калина над Бугом" районного Будинку культури (художній керівник Д.А. Пилипишин)

Подяка районної державної адміністрації та районної ради вручена переможниці обласного конкурсу дитячої творчості "Мрії про Україну: дитячий погляд" у номінації "Поетичні твори" Анні ЛИСЕНКО.

Вшановано демобілізованих військових, які призивалися під час четвертої та п`ятої хвиль мобілізації до військових частин Збройних Сил України. Їх відзначено заохочувальною відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України –
нагрудним знаком "Учасник АТО"

Районний військовий комісар Володимир Белєй вручив
медаль "Захиснику Вітчизни" та посвідчення до неї за підписом Президента України учаснику АТО Ю.О. БОНДАРЮ

За патріотизм, мужність і силу духу, проявлену при виконанні конституційного обов'язку щодо захисту Батьківщини та з нагоди 25-річчя незалежності України районним військовим комісаріатом оголошено Подяки учасникам АТО
Р.В. Шаргородському, П.І. Гужолу, А.А. Палію, Р.В. Шмідту, П.О. Сухині. 

Завершились урочистості святковим концертом.

  

----------------------------------------

 

 

У середу, 24 серпня, очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ побував у селі Чемерпіль та прийняв участь в урочистих заходах, присвячених 25-тій річниці Незалежності України, які відбулися в сільському Будинку культури.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто голова районної ради привітав жителів села з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України та побажав усім присутнім здійснення мрій і бажань, миру на рідній українській землі, щастя та благополуччя.

 

 

З нагоди свята Дмитро Миколайович вручив Подяки Гайворонської районної ради та квіти депутатам районної ради: ветерану праці, жителю села Валерію Вікторовичу РУБІЖЕВИЧУ та уродженцю села Чемерпіль, керівнику ФГ "Лан" Анатолію Яковичу ОПАЛЕНКУ.

Саме вони зробили чудовий подарунок землякам - видали книгу "Чемерпіль, Березівка, Ташлик. Сторіччя війн (1905-2016), в якій зібрано спогади односельчан, відомості про їх життєвий шлях, унікальні архівні матеріали.

Усі бажаючі чемерполяни отримали цю книгу в дарунок з автографами авторів.

 

_______________________________________

 

 

« повернутися до списку новин