Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 580

 

Мабуть немає перед самим Новим роком більш чудового та казкового свята,
ніж свято Святого Миколая-Чудотворця, який щорічно відзначається 19 грудня.

Це свято, коли сам Святий Миколай приносить дітям подарунки та ховає їх в кожній оселі.

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
День Святого Миколая в Гайворонському районі пройшов під яскравим і добрим знаком
уваги до дитини.


…Не всі дітки нашого району зустрічали Святого Миколая вдома.
Дехто, на жаль, захворів і саме в ці дні лікувався у Гайворонській центральній районній лікарні. Але вони теж не залишилися без уваги.

Вранці, 19 грудня, голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ разом з головою районної державної адміністрації Юрієм Клименком та депутатом районної ради Григорієм Войтенком, Миколою-Чудотворцем і його помічницею, в ролі яких були працівники Центру дитячої та юнацької творчості, відвідали
дитяче відділення Центральної районної лікарні.

Хворі дітки отримали солодкі подарунки і гарний святковий настрій, що, безумовно, сприятиме їхньому швидшому одужанню.

Після цього керівники району привітали дітей і вручили їм подарунки у Вікнинській загальноосвітній школі.

А в навчально-виховному комплексі села Тополі крім солодощів діткам закладу подарували ще й морозильну камеру, придбану за підтримки районної ради і, зокрема, самого ж Григорія Вікторовича ВОЙТЕНКА.

В свою чергу школярі привітали з Миколаєм своїх гостей, заспівали їм пісеньки та вручили приготовлені подаруночки.


Цього ж дня у районному Будинку культури відбулося районне свято, найшанованішими гостями якого були діти-сироти, діти, які перебувають під опікою і виховуються у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, а також діти з багатодітних сімей.
 

З одним із найочікуваніших свят дітей привітали голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко.

«День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у щасливе майбутнє українських дітей, – відзначив Дмитро Миколайович. – Адже саме у цей день, на Миколая, здійснюються дитячі мрії».  

Усім дітям було вручено солодкі подарунки і фрукти. Під час свята діти із задоволенням розважалися. Вони співали пісні, брали участь у конкурсах…


 « повернутися до списку новин