Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 479

 

З благословення Благочинного церков Гайворонського округу  протоієрея отця Романа на Гайворонщині, в районному Будинку культури пройшов V регіональний фестиваль народної творчості “Нова радість”.

Всіх учасників заходу привітали голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, Благочинний церков Гайворонського округу протоієрей отець Роман, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Ірина Паршогуба, заступник голови благодійного фонду Ярослава Бублика Христина Белінська (цей фонд надав благодійну допомогу для підготовки та проведення фестивалю, його правління вручило подарунки всім учасникам фестивалю та глядачам).

 

 

 

 

 

На сцені з успіхом виступили хори та ансамблі майже з усіх населених пунктів Гайворонщини, а також наші гості з Благовіщенського та Голованівського районів.

У фойє РБК всі бажаючі мали можливість оглянути виставку майстрів декоративно ужиткового мистецтва на православну тематику, яку організували працівники районного краєзнавчого музею.

 

 

 

 

  « повернутися до списку новин