Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 461

Сьогодні, 16 лютого 2016 року, голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ провів особистий прийом громадян.

Перша його зустріч відбулася з ветеранами залізничного транспорту Гайворонського залізничного вузла, зокрема, головою ради ветеранів Гайворонської дистанції зв’язку В.П. Михаленко, головою ради ветеранів Гайворонської БМП-634 В.Д. Волхонською, головою ради ветеранів Гайворонського тепловозоремонтного заводу В.І. Пойдою, головою ради ветеранів Гайворонської дільниці Христинівської дистанції сигналізації та зв’язку Л.А. Осіпчук та головою ради ветеранів Гайворонського залізничного вузла М.П. Шляховським.

Головним питанням, яке спонукало їх звернутися до очільника районної ради, було питання збереження Гайворонської залізничної лікарні. З даного приводу усі присутні висловили свої думки та побажання щодо шляхів вирішення даного питання, а також звернулися з проханням, щоб процес збереження залізничної лікарні голова районної ради взяв під особистий контроль.

Одночасно представники ветеранських організацій звернули увагу Дмитра Грабового на ряд нагальних питань, які є в місті Гайвороні та потребують уваги та вирішення.

Під час даної зустрічі голова районної ради надав роз’яснення по всіх питаннях, які були озвучені, та зауважив, що усі питання, які стосуються залізничної лікарні, він тримає на особистому контролі, а також вживає всіх заходів, аби позитивно вирішити його та довести до логічного завершення. При цьому Дмитро Миколайович звернув увагу присутніх на те, що у вирішенні даного питання повинна бути зацікавлена не тільки районна влада, але й колектив вузлової лікарні.

Про долю вирішення цього та інших питань голова районної ради пообіцяв додатково повідомити представників ветеранських організацій залізничного транспорту.


Цього ж дня Дмитро Миколайович Грабовий в рамках особистого прийому громадян зустрівся з членом Кіровоградської обласної громадської організації "За правову державу", інвалідом ІІ групи загального захворювання Романюком Анатолієм Івановичем.

В ході зустрічі А.І.Романюк звернувся до очільника районної ради з проханням посприяти скасуванню рішення виконавчого комітету Заваллівської селищної ради, яке було прийняте в грудні 2015 року щодо введення скоригованих тарифів на водопостачання та водовідведення в дію як таке, що прийняте з порушення норм чинного законодавства України, зокрема ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", Постанови НКРЕКП №13 від 15.01.2015р. та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в Україні №390 від 30.07.2012р.

Крім того Анатолій Іванович зазначив, що 9 лютого цього року працювала комісія по депутатському розгляду законності та достовірності документів ДП "Заваллівське управління комунального господарства", пов’язаних з коригуванням тарифів на водопостачання холодної води та водовідведення в бік їх стрімкого підвищення, що набуває чинності відповідно до вищезгаданого рішення виконкому Заваллівської селищної ради. В результаті розгляду документів, які були частково пред’явлені ДП "ЗУКГ" виявилось, що розрахунки були зроблені з порушеннями норм чинного законодавства.

В результаті обговорення даного питання, Дмитро Грабовий запевнив, що порушені питання він візьме на особистий контроль та відповідно зустрінеться з селищним головою В.П. Дубінським вирішити все позитивно і в правовому руслі.

 

__________________________________

 

 

 

« повернутися до списку новин