Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 497

20 січня 2017 року до Гайворонщини докотилась хвиля  всеукраїнської казначейській акції  “Вишивана моя Україна”.

Вона була започаткована головою Державної казначейської служби України Т.Я.Слюз та присвячена 25-ій річниці незалежності України.

Полотно з контуром карти нашої країни передавалося з однієї області до іншої, аби казначеї всіх  регіонів України змогли долучитися до цієї патріотичної акції, вишиваючи частину карти, що відповідає території своєї малої батьківщини, кожною ниточкою, кожним хрестиком  несучи віру в добро, успіх та щастя. У кожному регіоні карта доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстрами, вишивали не тільки жінки, а й чоловіки.

Ця велика творча робота мала за мету єднання всієї казначейської родини, від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня - з глибокою вірою у гідне майбутнє рідної України. Кожен, хто торкався до вишиваної карти-берегині, повіривши у її магічну силу, загадував бажання, яке, маємо надію, обов’язково здійсниться. Подорожуючи країною, карта нікого не залишає байдужим.

Поруч із нею усіх переповнює почуття гордості, патріотизму, віри у щасливе майбутнє України.  В кожного, хто бачить спільну роботу великої казначейської сім`ї, з`являється відчуття цілісності і єдності України, кожен візерунок на карті утверджує нашу віру в перемогу України та її мирне, щасливе майбутнє. Вогник казначейських сердець, карта «Вишивана моя Україна», зараз продовжує свою подорож Кіровоградщиною, об'єднуючи серця та душі.  Начальник Управління Казначейства в Гайворонському районі Докійчук Н.А. разом з працівниками та головою Таужненської сільської ради Трачуком Л.І. зустріли карту на межі Благовіщенського та Гайворонського районів


Презентація карти “Вишивана моя Україна” відбулась в центральній районній бібліотеці відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської РДА за участі  голови Гайворонської районної ради Грабового Д.М., заступника голови Гайворонської РДА Орла В.М., директора відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської РДА Паршегуби І.Ю., в.о. директора Гайворонського професійного аграрного ліцею Кравцової В.І. та студентів Гайворонського політехнічного коледжу та  професійного аграрного ліцею. 

В ході презентації карти до учасників заходу було донесено інформацію про історію створення карти, про єднання всієї казначейської родини, в ході вишивання власного оберігу – карти «Вишивана моя Україно». Митцями Гайворонського району було виконано українські народні пісні, всі учасники заходу ознайомились з картою та сфотографувались. 

 « повернутися до списку новин