Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

. . .

Переглядів: 513

25 липня  перед пленарним засіданням сесії відбулося засідання Президії районної ради, роботу якого розпочав голова районної ради Грабовий Д. М. На Президії було попередньо узгоджені усі пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд ради для досягнення консенсусу та порозуміння між різними політичними силами депутатського корпусу та взаємодії між постійними комісіями ради. Серед іншого, було направлено на доопрацювання проект рішення про Положення про Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства.

За тиждень до сесії відбулися засідання постійних комісій районної ради.

 

19 липня  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями, де було розглянуте питання  про  затвердження нового складу та Положення про Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства.  Детально обговоривши положення   про Координаційну раду сприяння розвитку громадянського суспільства, депутатами було внесено ряд змін та поправлень до неї.

 

20 липня  в Гайворонській районній раді відбулося засідання постійної комісій з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища, де було розглянуто такі питання:

1. Про хід виконання програми з ліквідації амброзії на території Гайворонського району на 2012-2016 роки.

2.Про хід виконання програми з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території Гайворонського району на 2012-2016 роки.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Комісія вирішила інформацію взяти до відома,  винести проекти рішень на розгляд  сесії районної ради та рекомендувати депутатам прийняти відповідні рішення.

 

 22 липня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів,

комунальної власності, економічного і соціального розвитку, торгівлі, промисловості, та будівництва. Там було розглянуто рад важливих питань:

 1. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року
 2. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року
 3. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №16 "Про районний бюджет на 2016 рік"
 4. Про хід виконання районної цільової соціальної програми "Шкільний автобус" на 2015-2018 роки
 5. Про надання згоди на прийняття Заваллівської загальноосвітньої школи – інтернат І-ІІІ ступенів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міста Гайворонського району
 6. Про затвердження районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" на 2016-2020 роки
 7. Про внесення змін до програми збереження та ефективного використання майнового комплексу районної ради та райдержадміністрації на 2016 – 2020 роки
 8. Про внесення змін до районної програми цивільного захисту Гайворонського району на 2016-2012 роки
 9. Про хід виконання районної програми соціального захисту та соціального забезпечення ветеранів війни, праці, громадян похилого віку та малозабезпечених осіб на 2013 – 2016 роки
 10. Про створення госпітального округу на базі КЗ "Гайвоноська ЦРЛ"
 11. Про хід виконання районної програми протидії захворювання на туберкульоз на період до 2016 року
 12. Про звернення депутатів Гайворонської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України

13.Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги у Гайворонському районі

 1. Про внесення змін до рішень районної ради від 26 червня 2007 року №65 "Про управління об’єктами (майном)  спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста району", до рішення від 20 червня 2008 року №138 "Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району за підприємствами, установами та організаціями"

 

Комісія вирішила  проекти рішень винести на розгляд сесії районної ради та рекомендувати депутатам прийняти відповідне рішення.

« повернутися до списку новин