Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 513

У вівторок, 09 травня,  у сквері Перемоги міста Гайворона було проведено урочисті заходи з нагоди

72-ї річниці Перемоги
над нацизмом
у Другій світовій війні


Біля Меморіального комплексу зібрались ветерани, керівники району та міста, місцеві жителі, учасники антитерористичної операції та молодь, аби вшанувати всіх тих, хто тяжкою ратною працею наближав довго-очікуваний День Перемоги та виборював її в тилу.

Зі словами вдячності ветеранам війни за перемогу над нацизмом звернулися голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО.

Звертаючись до ветеранів, Дмитро Миколайович подякував кожному з них за мужність та відвагу, виявлену під час захисту країни, побажав здоровя та наснаги, благополуччя та світлого майбутнього і зазначив: "Свято дня Перемоги - 9 травня в Україні завжди було і залишається зворушливим і світлим днем, в який ми згадуємо подвиг солдатів, шануємо пам'ять героїв, які віддали свої життя за мир і наше майбутнє. Україна у ці кровопролитні роки пожертвувала мільйонами життів своїх кращих синів і дочок, які йшли в перших шеренгах  фронтовими дорогами боротьби з ворогом. Гайворонщина  завжди пам’ятатиме та з повагою ставитиметься до героїв Другої світової війни. Для кожного велика честь у такий світлий і героїчний день зустрітися з почесними людьми нашого району  — ветеранами. І сьогодні ми повинні виховувати у підростаючого покоління національно-патріотичні почуття та любов до рідної країни на прикладі подвигів і відвазі цих людей, завдяки яким сьогодні ми можемо жити і виховувати дітей".За особисту мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі
з фашистськими загарбниками за свободу і незалежність Вітчизни,
вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху,
патріотичне виховання молоді
та з нагоди
Дня Перемоги
відзнакою Президента України -
ювілейною медаллю

"70 років перемоги над нацизмом"
були нагороджені такі учасники бойових дій:

 


 

АНДРУШКО Федір Васильович, БАБЧУК Василь Савович, БІЛЯКІВСЬКА Валентина Федорівна, БУКА Григорій Сергійович, ДИРЕКТОР Михайло Сергійович, ЗАВАЛЬНЮК Віктор Микитович, КОЖУХІВСЬКИЙ Анатолій Єразмович, ЛЕБІДЬ Ніна Данилівна, ЛОБЧИНСЬКИЙ Григорій Йосипович, ЛУКАШОВ Іван Парфентійович, САЗІН Микола Володимирович, ХМЕЛЬ Олександр Григорович, ШЕПЕТА Кирило Євстафійович та ЮШКОВ Василь Сергійович.

 


Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни, та тих, хто віддав своє життя, захищаючи країну сьогодні.

 


 

« повернутися до списку новин