Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 624

 

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ і голова районної державної адміністрації Юрій Клименко разом з тимчасово виконуючою обов’язки головного лікаря КЗ “Гайворонська центральна районна лікарня” Аллою Пісовою та головним лікарем КЗ “Гайворонський Центр первинної медико-санітарної допомоги” Тетяною Радіоновою відвідали лікувальні заклади в селі Хащувате  та селищі Завалля. Метою  поїздки було ознайомлення з роботою цих установ і сприяння поліпшенню  їх функціонування.

 

 

Керівники району побували в Хащуватській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини ЦПМСД та психіатричному відділенні ЦРЛ, в Заваллівській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини ЦПМСД, побували в палатах, лікувальних та процедурних кабінетах, спілкувалися з лікарями  та хворими, цікавилися ходом лікувального процесу  та побутовими умовами, що створені для пацієнтів.

 

 

 

В зв’язку з тим, що в закладі охорони здоров’я селища Завалля виникла нагальна потреба відновлення роботи рентген-кабінету, очільники району разом з керівниками ЦРЛ і ЦПМСД та селищним головою  Валерієм Дубінським оглянули даний кабінет.

Завідувач рентгенологічною службою району Василь Бабчук  проінформував присутніх про стан обладнання рентген-кабінету, яке потребує ремонту а, по можливості  — заміни на нове, а також необхідності перепідготовки   медичного персоналу, який буде на ньому працювати. Було намічено конкретні заходи, які дадуть змогу відновити роботу рентген-кабінету.

 

 

 

В кабінеті селищного голови було також розглянуто і вирішено питання відкриття в лікувальному закладі двох палат денного стаціонару, що також  сприятиме поліпшенню якості лікувального процесу.

 

 

 

 

 

 

Цього ж дня керівники району разом з начальником відділу освіти РДА Олександром Гродзіцьким побували в ЗШ І-ІІІ ст. смт. Завалля, де знайомилися з ходом навчально-виховного процесу, зустрілися з адміністрацією, педагогами та учнями навчального закладу.

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин