Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 279

Щороку, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та дитячого сміху.  Адже саме діти – це наші мрії, наше майбутнє, наше все.


Відтак сьогодні голова районної ради Дмитро Грабовий разом із заступником голови районної державної адміністрації В.Орлом та начальником відділу освіти РДА О.Гродзіцьким в актовій залі районної ради зустрілися (дотримуючись рекомендацій Міністерства охорони здоров`я України в період пандемії коронавірусу та санітарно-епідеміологічних норм) з школярами району, які у нинішньому навчальному році стали переможцями та призерами обласних олімпіад та конкурсів.

Звертаючись до учасників свята, Дмитро Миколайович відмітив, що діти — це безмежна щирість та відвертість, сонячні посмішки та приємні клопоти. Саме від дорослих залежить, як складуться їхні долі. Адже те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя — любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність — повертається до нас сторицею.

"Підтримка і захист дитинства є пріоритетним напрямком діяльності районної влади, депутатського корпусу, громадськості" - підреслив керівник району.

Д.М.Грабовий, В.М.Орел та О.В.Гродзіцький привітали зі святом наших талановитих дітей, які гідно представляють Гайворонщину на обласному рівні і побажали усім їм подальших успіхів у навчанні, зростати здоровим та щасливими, а також і надалі прославляти наш Прибузький край.

Під час урочистостей очільник районної влади Дмитро Грабовий  вручив дітям відзнаки та матеріальну винагороду, яку зумів віднайти в такий нелегкий період часу.

 « повернутися до списку новин