Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 568

10 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, на центральному стадіоні міста Гайворона відбулися районні сільські спортивні ігри серед фізкультурно-спортивних клубів Гайворонщини.

Цього дня на майданчиках і секторах стадіону відбувалася напружена та безкомпромісна боротьба, в результаті якої визначилися переможці і призери в п’яти видах спорту.

Кращий результат в змаганнях з дартсу показав Сергій МЕЛЬНИК із Солгутового. В трійці призерів — Вадим СЕРЕДЮК (с.Долинівка) та Сергій МАНЗЮК (с. Казавчин).

 

 

На волейбольному майданчику, перемігши всіх суперників, перше місце вибороли солгутівські спортсмени. На другому та третьому місцях — команди смт. Салькового, с. Чемерполя.

В змаганнях “Тато, мама, я — спортивна сім’я” переможцем стала сім’я Бондаренків із Чемерполя, яка в захоплюючій боротьбі випередила сім’ю Пилипишиних із Солгутового.

Не було рівних в перетягуванні канату команді с. Чемерпіль, яка у пывфіналі перемогла фізкультурників с. Солгутового, а в фіналі — команду с. Долинівки.

В змаганнях з армспорту найсильнішою виявилась команда с. Солгутового. Серед відзначених в цьому виді — спортсмени з Долинівки та Чемерполя.

Відкритий турнір любителів шахів проходив поза конкурсом сільських спортивних ігор. Його переможцем став житель села Соломії Федір ПАНЧЕНКО. В трійці  призерів — гайворонець Григорій СЛОБОДЯНИК та Анатолій КОРОВІН з смт. Завалля.


В загальнокомандному заліку перемогу серед сільських фізкультурно-спортивних клубів району здобула дружна  команда с. Солгутового. На другому місці — молода і перспективна команда с. Чемерполя, на третьому — фізкультурники с. Долинівки.

Під час урочистого закриття  змагань голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко вручили нагороди переможцям. Команда с. Солгутове отримала кубок. Переможці та призери змагань в командному та особистому заліках були відзначені Грамотами відділу молоді та спорту РДА і подарунками.

   

 « повернутися до списку новин