Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 423

 

У п’ятницю, напередодні Світлого Христового Воскресіння, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ відвідав родини загиблих в зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни наших земляків.


Під час візиту очільник району поспілкувався з рідними загиблих героїв, які у боротьбі за українську державність пожертвували власним життям та поцікавився нагальними для родин проблемами, їхніми першочерговими потребами.В місті Гайвороні Дмитро Миколайович зустрівся з матір'ю Ярослава ШИМЧИКА - Світланою Миколаївною та матір'ю Олексія ГЛОБЕНКА - Магдою Іванівною, а в селі Хащуватому голова районної ради зустрівся з матір'ю Ярослава ДРЬОМІНА Людмилою Михайлівною. 

В селі Казавчині Дмитро Миколайович зустрівся з батьками Ігоря ГРІШИНА - Ганною Степанівною і Анатолієм Савовичем,  а потім побував у селі Таужне, де зустрівся з дружиною Ярослава ГАЙДИ Аллою Іванівною та сином Денисом.

 

Кожна родина новітнього українського Героя отримала пасхальний подарунок - Великодній кошик.

Подарунки були придбані за благодійні кошти, які надали керівник фермерського господарства "Людмила" (с.Бугове) Валентин Григорович ПУСТОВОЙТ та голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.

   

__________________________________


 

« повернутися до списку новин