Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 180

Щороку, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, керівництво Гайворонського району вітає ветеранів і вручає подарунки.


Сьогодні, 7 травня, напередодні 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради Дмитро Грабовий  разом із головою ради Гайворонської районної організації ветеранів України Миколою Рябокучмою відвідали та привітали із цією знаменною датою ветеранів - учасників бойових дій, що мешкають на території Гайворонщини, які звільняли Україну та країни Європи від гітлерівських поневолювачів.

Дмитро Грабовий та Микола Рябокучма подякували ветеранам за мужність, силу духу і самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну землю, побажали їм благополуччя, міцного здоров’я та довгих років життя під мирним небом.

Очільник району разом з головою ради районної організації ветеранів України вручив ветеранам продовольчі набори та матеріальну допомогу, яку отримали Й.Л.Задерей та П.В.Коцубальський з смт.Салькове, О.В.Хмель (с.Бандурове), В.К.Тичко та І.Г.Концеба (с.Долинівка).

 « повернутися до списку новин