Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 528

Перший день осені, День знань – свято, що об’єднає усі покоління. Адже знання – це не оцінений скарб, що дозволяє досягнути нам усіх вершин.


Традиційно на День знань керівники та депутати районної ради відвідують школи району.


Шкільний дзвоник на Гайворонщині пролунав у всіх навчальних закладах та сповістив про початок нового 2016-2017 навчального року. У закладах освіти пройшли святкові лінійки, присвячені Дню знань. До кожної школи завітали почесні гості з районної ради, районної державної адміністрації,, сільські та селищні голови, керівники господарств.

 

Так, у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт.Завалля, Заваллівській загальноосвітній школі-інтернат та в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Солгутове побували голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ разом з керівником фермерського господарства "Людмила", депутатом районної ради Валентином Григоровичем ПУСТОВОЙТОМ. 

 Вони привітали педагогічний, батьківський та учнівський колективи загальноосвітніх навчальних закладів з Днем знань та побажали великих досягнень та звершень, навчатися життєвим мудростям, здобувати знання.

Під час урочистостей Дмитро Миколайович висловив велику подяку вчителям, які передають свої знання, досвід, вкладають в кожного учня своє серце і душу, виховують справжніх патріотів і щирих українців.


 

Придбані завдяки благодійній допомозі очільника ФГ "Людмила" Валентина ПУСТОВОЙТА та голови районної ради Дмитра ГРАБОВОГО найрізноманітніші подарунки отримали шкільні колективи з нагоди Дня знань. Так, плазмовий телевізор та книги для шкільної бібліотеки були вручені загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт.Завалля; від депутата Кіровоградської обласної ради Валерія БЕНДЯКА були вручені подарунки першокласникам, а депутат Кіровоградської обласної ради Артем ШЕЧУК подарував навчальному закладу спортивний інвентар.

Заваллівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів в рамках благодійної допомоги В.Г. Пустовойта та Д.М. Грабового отримала у подарунок 20 комплектів для першокласників, а також книги для бібліотеки. З нагоди Дня знань шкільні подарунки отримали першокласники і від депутата обласної ради Валерія БЕНДЯКА. 

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Солгутове у подарунок отримала спортивний інвентар завдяки благодійній допомозі голови районної ради Д.Грабового та депутата районної ради В.Пустовойта.

Цікаво і те, що серед подарованих книг є і книга, з якою буде цікаво ознайомитися і школярам, і вчителям - "Чемерпіль, Березівка, Ташлик. Сторіччя вінй (1905-2016)", яку написав депутат районної ради, ветеран праці, житель села Чемерпіль Валерій Вікторович РУБІЖЕВИЧ.

Слід зазначити, що всі навчальні заклади району належним чином підготовлені до нового навчального року. Якісно проведені ремонти шкільних приміщень, спортивних залів, шкільних майстерень, покрівель, фасадів тощо. Впорядковані пришкільні території та спортивні майданчики.

  

  

 

« повернутися до списку новин