Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 471

1 вересня продзвенів дзвоник, що мелодійно покликав до школи великих та маленьких школярів.
Для когось ця мелодія була першою в житті, для інших – початком важливого року та сходинкою у нове життя.

День знань зустрів школярів теплою та сонячною погодою. Промінчики відбивались радістю на обличчях дітлахів, адже День Знань – це не лише свято, але і зустріч з друзями, та початок активного навчального року.

 

В усіх школах з нагоди свята відбулися урочисті шкільні лінійки, пролунав перший дзвінок, який сповістив про початок першого у новому навчальному році уроку на тему: «Поважаю європейські цінності - будую сучасну Україну».

За традицією, привітати учнів, педагогічні колективи, батьків до навчальних закладів завітали гості – керівники органів влади району, підприємств та установ. 

На урочисте відкриття нового навчального року, що відбувалося у Солгутівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів завітав голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.

 

У своєму вітальному слові Дмитро Миколайович привітав діток, їх батьків та педагогів зі святом та побажав учням здоров’я, невичерпної жаги до знань та хороших оцінок, а вчителям – терпіння та професіоналізму, які так необхідні у такій нелегкій та відповідальній справі як виховання підростаючого покоління. Не забув згадати очільник районної ради і тих людей, що своєю хоробрістю, самопожертвою та патріотизмом дають змогу провести таке свято під мирним небом, на своїй вільній землі – українських воїнів, що захищають нині нашу землю від посягань жорстокого агресора. Дмитро Миколайович закликав учнів школи та всіх присутніх пам’ятати наших героїв та їх подвиги в ім’я України.


Після урочистої лінійки для дітей провели перший урок
на тему:
«Поважаю європейські цінності - будую сучасну Україну»

 


 

« повернутися до списку новин