Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 522

Щороку навесні учнівська та педагогічна громадськість бере участь у весняній толоці, адже весна – пора пробудження, очищення і розквіту, коли наводиться лад на власних
обійстях після зимової пори. 


Так мислили й педагогічні працівники разом з учнями Сальківської філії Заваллівського НВО "ЗШ І-ІІІ ст." на чолі з директором цього навчального закладу Володимиром Баранюком

Сьогодні, 25 квітня 2018 року, спільними зусиллями учнів було організоване „весняне прибирання” прибережної смуги річки Південний Буг від села Хащувате до смт. Салькове.

Ознайомитись з результатами проведе-ної роботи вирішив голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, який під час зустрічі з учнями Сальківської філії Заваллівського НВО "ЗШ І-ІІІ ст.", висловив щиру вдячність учасникам акції за любов до рідного краю та природного навколишнього середови-ща.


"Ваш вчинок є гідним вдячності та поваги, а також важливим прикладом для дорослого покоління!" - підкреслив очільник районної влади Дмитро Миколайович.

Всі учасники "екологічної акції" працювали дуже добре, а тому голова районної ради Д.М.Грабовий разом з депутатом Кіровоградської обласної ради А.С.Шевчуком пригостили їх напоями та солодощами. 


 « повернутися до списку новин