Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 528

Відбулася восьма сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Д.М. Грабового. Депутати районної ради обговорили та прийняли відповідні рішення майже з 20-ти питань порядку денного. Коротко про деякі з них.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували за­гиблих учасників АТО та кривавих жертв терактів в світі, загибло­го в м. Києві журналіста Павла Шеремета.

На розгляд сесії було винесено 19 питань. Усі вони були обговорені в постійних комісіях та в президії районної ради, депутати ознайомились з проектами рішень по­передньо, тому більшість рішень приймались без обговорення.

 

Одностайно депутатами районної ради були прийняті звіти  про вико­нання районного бюджету за І квартал 2016 року та за перше півріччя 2016 року, які представляла начальник фінансового управління РДА Н.В. Єжелик. Доходи районного бюджету за І квартал 2016 року склали 39492,7 тис. грн., у тому числі - загальному фонду - 38333,4 тис. грн., спеціального - 1159,3 тис. грн. Видатки у першому кварталі становили 40199,0 тис. грн., у тому числі із загального фонду - 39200,6 тис. грн., із спеціального - 998,4 тис. грн. А згідно звіту про ви­конання районного бюджету за перше півріччя 2016 року, надійшли доходи у сумі 86399,5 тис. грн., у тому числі по загальному фонду 83282,7 тис. грн., по спеціальному фонду - 3116,8 тис. грн., а видатки у сумі 86936,4 тис. грн., у т.ч. - по загальному фонду 84657,1 тис. грн., по спеціальному - 2279,3 тис. грн.

 

Досить жваво проходило обговорення питання про внесення змін до рішення район­ної ради від 24 грудня 2015 року №16 "Про рай­онний бюджет на 2016 рік". Виступали депутати районної ради А. Я. Опаленко, В.В. Пойда, М.С. Рябокучма, які пропонували в переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитись за рахунок коштів районного бюджету розвитку, передбачити для КЗ «Гайворонська ЦРЛ»  кошти для ремонту покрівлі. Але в ході обговорення та голосування було прийняте рішення по запропонованим об’єктам: капітальний ремонт (заміна вікон) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Могильне Гайворонського р-ну Кіровоградської обл., капітальний ремонт (заміна вікон) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Таужне Гайворонського р-ну Кіровоградської обл., капітальний ремонт (заміна вікон) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Хащувате Гайворонського р-ну Кіровоградської обл., капітальний ремонт (заміна вікон, ремонт даху) гімназії - загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 5 по вул. Небесної Сотні, 39 в м.Гайворон Кіровоградської обл., капітальний ремонт (заміна вікон) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 по вул. Центральна, 82 в м. Гайвороні Кіровоградської обл., субвенція з міського бюджету м. Гайворон на проведення перерахунку проектно - кошторисної документації по відновленню Центру дитячої та юнацької творчості, Проведення модернізації котельні з встановленням твердопаливних котлів для теплопостачання будівель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Гайворон, НВК "Гайворонська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" та Центру дитячої та юнацької творчості м. Гайворон Кіровоградської області.

 

Також на сесії затвердили районну Програму підтримки індивідуально­го житлового будівницт­ва на селі "Власний дім" на 2016-2020 роки та внесено зміни до районної програми збе­реження та ефективного використання майнового комплексу районної ради та райдержадміністрації на 2016-2020 роки та зміни до районної програми цивільного захисту населення Гайворонського району на 2016-2020 роки.

 

Окрім цього депутати заслухали інформації про хід виконання районних програм: протидії захворювання на туберкульоз за 2016 рік; ліквідації амброзії полинолистої та з локалізації та проведення боротьби з американським білим метеликом на території Гайворонського району на 2012-2016 роки. З інформацією "Про хід виконання районної цільової соціальної програми "Шкільний автобус" на 2015-2018 роки виступив начальник відділу освіти РДА О.В. Гродзіцький.

 

Також депутати заслухали хід виконання районної програми соціального забезпечення ветеранів війни, праці, громадян по­хилого віку та малоза­безпечених осіб на 2013-2016 роки. З інформацією виступив начальник управління соціального захисту населення РДА В.Д. Конько.

 

Серед іншого депутати прийняли ряд важливих звернень до Кабінету Міністрів України Міністерства охорони здоров'я України, Кіро­воградської обласної ради та облдержадміністрації щодо створення госпітального округу з адміністративним центром у м. Гайворон та до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо запровадження морато­рію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги. Обидва рішення будуть надруковані в місцевій газеті «Гайворонські вісті».

 

З метою виконання законів про декомунізацію районна рада вирішила звернутися до облас­ної ради з проханням перейменувати Котовську сільську раду на Покровську. Накінець сесії депутати одноголосно надали згоду на прийняття Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів до спільної власності те­риторіальних громад сіл, селищ та міста Гайворонського району.

 

В розділі Різне, як завжди, мали змогу виступити всі бажаючі. Таким правом скористались депутати районної ради О.Я. Опаленко та В.В. Пойда, представник територіальної громади с. Чемерпіль Л.Є. Мала щодо необхідності вирішення проблемних земельних питань та Т.В. Коченко щодо вирішення проблемних питань Заваллівської територіальної громади.

Усі прийняті рішення сесій та комісій, протоколи засідань будуть розміщенні на офіційному сайті районної ради після підписання головою районної ради Д.М. Грабовим.

 

 

« повернутися до списку новин