Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 167

Вже стало доброю традицією  кожного  серпня зустрічатися педагогам району для підведення підсумків зробленого, аналізу освітянських проблем та визначення напрямків динамічного руху вперед.  


Сьогодні, 27 серпня 2020 року, відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Гайворонщини, в якій взяли участь  голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький.


Олександр Васильович виступив з детальним аналізом роботи освітянської галузі та окреслив  основні завдання та напрямки розвитку освітньої галузі району у 2020-2021 навчальному році. Також очільник освітньої галузі не оминув і головних проблем, на які варто звернути увагу.


Виступаючи на конференції, очільник районної влади Д.М.Грабовий, звертаючись до присутніх в актовій залі КЗ "Гайворонський ліцей №2" Гайворонської районної ради проаналізував стан освітянської галузі району та підкреслив, що  заклади освіти покликані стати місцем для особистості учня і учителя, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально-виховного процесу, де буде формуватись громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно-культурне відродження України, у розбудову держави.


Він привітав педагогів з початком навчального року, побажав творчих звершень, творчої праці та здобутків у найважливішій для нашої країни справі - навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Дмитро Миколайович, як благодійник, вручив набори канцелярського приладдя усім закладам загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Традиційно, на серпневих конференціях оголошують про те, хто із освітян району став лауреатом премії Арона Борисовича Резніка.


У цьому році лауреатом премії стала

директор Могильненського ліцею Н.М.Окрущак.


За вагомий професіоналізм, сумлінну творчу працю, значний особистий внесок  у справі навчання та виховання школярів та підготовку  переможців і призерів обласних олімпіад та конкурсів

керівники району вручили великій групі освітян району

Грамоти відділу освіти

районної державної адміністрації.

 

 

 

« повернутися до списку новин