Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 536

Десятки митців різних творчих напрямів демонстрували свої таланти на районному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірки Поділля». 


У пятницю, 27 квітня,  
творчі колективи, солісти, ансамблі всіх жанрів і напрямів прийняли участь у даному заході.

 

Цього дня голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з депутатом районної ради, директором ПОСП "Славутич" Олегом ГРОМОВИМ і начальником відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації Іриною Паршогубою взяли участь у церемонії нагородження переможців районного фестивалю-конкурсу "Зірки Поділля".

Очільник районної ради, звертаючись до учасників та глядачів заходу, підкреслив, що наша рідна Гайворонщина завжди славилася талановитими співаками, які неодно-разово гідно представляли район на престижних обласних та Всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

А започаткований у цьому році відділом відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА новий фестиваль "Зірки Поділля" сприятиме творчому зросту майстерності як молодих виконавців української пісні, так і знаних на Гайворонщині співаків.


Д.М.Грабовий і О.В. Громовий вручили відзнаки та подарунки переможцям та учасникам фестивалю.


Слід відзначити, що депутат районної ради Олег Громовий також отримав під час урочистостей нагороди.

Голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий вручив йому за дорученням народного депутата України, голови комітету Верховної Ради з питань місцевого само-врядування, регіонального розвитку та містобудування Олександра Марченка
Почесну Грамоту за вагомі здобутки, високий професіоналізм, активну життєву позицію і сумлінну працю, спрямовану на розвиток України, а також Орден "Гордість і слава України" і книгу "Гордість України. Імена і здобутки".В свою чергу Ірина Паршогуба відзначила Олега Володимировича Подякою відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації за спонсорську підтримку районного фестивалю-конкурсу "Зірки Поділля".

Після вручення всіх нагород відбувся гала-концерт переможців та учасників фестивалю.

 « повернутися до списку новин