Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 173

День Державного Прапора та
День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни. 

Щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять вісім років тому. 


23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Дня незалеж-ності України відбулися районні урочистості та святковий концерт.

Участь у заході взяли голова районної ради Дмитро Грабовий, заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел, депутати районної, селищних, сільських рад, представники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, керівники районних установ, організацій, сільські, селищні голови та представники ЗМІ.

Під час святкового заходу було урочисто піднято Державний прапор України.

 

Учасники зібрання поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку Т.Шевченка, Героям Небесної Сотні та біля пам`ятного знаку "Слава Героям - захисникам України", а також вшанували пам’ять всіх загиблих,
хто віддав життя за свободу та незалежність України хвилиною мовчання.

 


Під час урочистостей голова районної ради Дмитро Грабовий у своєму вітальному слові зазначив, що сьогодні ми відзначаємо два найважливіших для нашої країни свята - День Державного Прапора України та 28-у річницю незалежності України!

"Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України. З кожним роком поглиблюється усвідомлення цієї події та дати – 24 серпня, значення її для всієї країни, для кожного з нас. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави" - підкреслив Дмитро Миколайович.

Крім того очільник районної ради від імені депутатського корпусу районної ради щиро подякував кожній громаді Гайворонщини за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій  нашого краю, а значить і держави в цілому.

Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження.

 
За вагомий внесок у розвиток Гайворонського краю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди
28-ї річниці Незалежності України

керівники району вручили

Почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради

Сергію Миколайовичу Савчуку - директору ПСП "Нива".

Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації було відзначено Жанну Андріївну Рекуту - начальника відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації, а Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації було нагороджено Олексія Васильовича Гончарука - начальника Гайворонської філії "Гайворонський райавтодор" ДП "Кіровоградський облавтодор". 

Подяки голови Кіровоградської обласної державної адміністрації були оголошені Ірині Олексіївні Левендюк - директору районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та Людмилі Вікторівні Стицюрі - начальнику служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Крім того, низка кращих працівників Гайворонщини була відзначена Грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Програма районного свята була цікавою та різноманітною: свої вітання глядачам дарували кращі артисти та колективи художньої самодіяльності районного Будинку культури.

 « повернутися до списку новин