Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 268

Сьогодні, 30 серпня,
голова районної ради
Дмитро Грабовий відвідав п`ять загальноосвітніх навчальних закладів району, де ознайомився про те, як триває підготовка до нового 2019-2020
навчального року, про освітні перспективи, навчальні проблеми шкіл.


Цього разу очільник районної влади разом з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким поспілку-валися з директором КЗ "Хащуватський ліцей" Вдовиченко Оленою Михай-лівною, директором Казавчинської філії КЗ "Хащуватський ліцей" Закордонець Ольгою Петрівною, директором Бандурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бобко Аллою Миколаївною, директором Покровської філії КЗ "Гайворонський ліцей №1" Стаднік Аллою Миколаївною та директором Солгутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Захаренком Миколою Сергійовичем.

Під час зустрічі Дмитро Грабовий поцікавився підготовкою шкіл до навчально-виховного процесу.

Основним питанням було втілення в життя Концепції "Нова українська школа".

Крім того Дмитро Миколайович побував у навчальних кабінетах, відвідав спортивні зали та їдальні.


В свою чергу керівники навчальних закладів зазначили, що шкільне господарство кожного закладу чимале, а тому роботи вистачає.

Левову частку ремонтних робіт уже виконано, а це поточні ремонти класних кімнат, спортивних залів, коридорів, їдалень, облаштування пришкільних територій.
При цьому вони зауважили, що усі ремонтні роботи мають бути закінчені вчасно.

Слід зазначити, що за сприяння районної ради та районної державної адміністрації в Бандурівській загальноосвітній школі вже розпочались роботи по встановленню нового котла, який буде працювати на палетах. Крім того, в цьому ж навчальному закладі за рахунок благодійників придбано нове обладнання для їдальні: мийка та електроплита.

Керівництво районної ради приділяє пильну увагу питанням підготовки шкіл району до нового навчального року, щоб першого вересня учні розпочали навчання у відремонтованих кабінетах, щоб у школах були створені належні умови для проведення якісного навчально-виховного процесу.

Навчальний заклад села Бандурове

Навчальний заклад села Казавчин

Навчальний заклад села Покровське

Навчальний заклад села Солгутове

Навчальний заклад села Хащувате

 « повернутися до списку новин