Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 455

29 серпня на базі НВК "Гайворонська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників, в якій взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко.

Відкрив конференцію начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр ГРОДЗІЦЬКИЙ, який привітав всіх освітян з початком нового навчального року та доповів про  підсумки 2015-2016 навчального року та ознайомив з планами на 2016-2017 навчальний рік.

 

Очільники району привітали вчителів з початком нового навчального року та побажали їм успіхів у надзвичайно важливій справі - навчанню та вихованню підростаючого покоління. Вони вручили відзнаки та подарунки кращим педагогам та молодим спеціалістам, які 1 вересня вперше переступлять шкільний поріг в якості учителів.

Також за результатами рейтингової оцінки були відзначені кращі загальноосвітні навчальні заклади району.

Під час проведення наради відбувся детальний аналіз роботи шкіл в минулому навчальному році та намічено шляхи розвитку освітянської галузі  району в 2016/2017 навчальному році.

 

 

   

 « повернутися до списку новин