Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 123

Другий місяць осені розпочинається
з особливої дати.
1 жовтня у всьому світі відзначається
Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.


День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.

Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства.

Відтак сьогодні, 01 жовтня, голова районної ради Дмитро Грабовий разом з депутатом районної ради Андрієм Думанським та директором Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонського району Валентиною Швець відвідали Заваллівське та Хащуватське відділення для постійного проживання людей похилого віку цього Центру.

З вітальним словом до представників старшого покоління звернувся очільник влади району Д.М.Грабовий: «Це день поваги і шани до наших батьків і дідів, матерів і бабусь, які пройшли через випробування голодом і війною. Відстояли свободу нашої Батьківщини і виховали гідних нащадків – зазначив Дмитро Миколайович.
"Сьогодні ми дякуємо тим, хто сумлінну працю, творчі сили, професійні знання віддав виробництву, служінню Україні».

Крім того, керівник районної влади наголосив, що саме самовідданій праці ветеранів у свій час Україна розбудовувалась економічно та підвищувався рівень життя.

Під час зустрічі Дмитро Грабовий та Андрій Думанський вручили ветеранам подарунки.

Цього ж дня очільник району Дмитро Грабовий разом із заступником голови районної державної адміністрації В.Орлом відвідали районний Будинок культури, де також зустрілися з групою ветеранів - членами хорового колективу "Калина над Бугом" та ансамблю "Споживчаночка".


Під час привітань Дмитро Грабовий зазначив, що піклування про літніх людей, підвищення рівня життя найбільш уразливих верств населення – є одним з пріоритетних завдань соціальної політики районної влади.
«Увага до людей поважного віку – наш прямий обов’язок та щоденна праця. Однак важливо, щоб про наших пенсіонерів та ветеранів дбала не тільки держава, але й кожен громадянин опікувався своїми батьками, родичами, знайомими» – наголосив Дмитро Миколайович.


Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були відзначені заслужений працівник культури України Дмитро Андрійович Пилипишин та директор Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонського району Валентина Едуардівна Швець.

До привітань приєднались начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА Ірина Паршогуба, голова ради районної організації ветеранів України Микола Рябокучма та Валентина Швець - директор Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонського району.

 « повернутися до списку новин