Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 518

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року №827 та розпорядження голови Гайворонської районної державної адміністрації від 7 жовтня 2016 року №304-р “Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Гайворонського району” і з метою публічного і прозорого призначення  на посаду  керівників навчально-виховних об’єднань та завідувачів філій, 18 серпня цього року у відділі освіти РДА було проведено конкурс на заміщення  керівників вакантних посад.

 

 

Гайворонська районна рада та районна державна адміністрація завжди приділяють належну увагу розвитку освітянської галузі.

Враховуючи важливість проведення конкурсу, в заході взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та перший  заступник голови РДА Олександр Костенко.

 

 

 

"Турбуватися про освіту, спрямувати зусилля на покращення її якості  — один із пріоритетних напрямків роботи районної влади" - зазначив очільник районної ради Дмитро Миколайович.

А публічність та відкритість конкурсу на заміщення вакантних посад у навчальних  закладах відповідає вимогам часу.« повернутися до списку новин