Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 488

Початок березня славиться не тільки жіночим святом, а ще й відомою для всіх українців подією - Днем народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.


У п'ятницю, 9 березня, з метою відзначення 204-ої річниці з Дня народження видатного сина України – Тараса Григоровича Шевченка, в м.Гайвороні відбувся урочистий мітинг та церемонія покладання квітів.

Участь у заході прийняли представники районної влади: голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, громадськість.

...Весна 9 березня 1814 року подарувала нашій нації надію на відродження з попелища власної культури.

Цією надією став геній культурної та філософської думки, художник, славетний син української нації – Тарас Григорович Шевченко. 


Стоячи сьогодні перед пам’ятником величної постаті, жителі Гайворонського району черговий раз засвідчили повагу та вшанували світлу пам’ять Великого Кобзаря.
 

Серед учасників заходу - представники влади, громадськість, школярі, молодь. 

 

Молоде покоління Гайворонщини мали змогу осягнути філософські думки генія українського народу, озвучивши його твори, в яких передається  невичерпна любов Тараса  Григоровича до свого краю, до чарівної української природи, до рідного народу, а також ознайомитися з автопортретами українського генія у районному Будинку культури.

 

 

   

« повернутися до списку новин