Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 519

21 вересня 2020 року Гайворонський районний Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайворонської районної ради Кіровоградської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад консультантів (4 ставки).


У конкурсі можуть брати участь особи які, є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня спеціаліст або магістр, стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, мають досвід впровадження педагогічних інновацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних та фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення на web-порталі Гайворонської районної ради. Проведення конкурсу відбудеться 06 жовтня 2020 року. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, яка знаходиться за адресою: м. Гайворон, вул.Гайворонська, 1 такі документи:
- письмову заяву про участь у конкурсі; - резюме у довільній формі;
- особову картку працівника форми П-2;
- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);
- копію паспорта громадянина України,
- копію документа про освіту;
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної або управлінської діяльності;
- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ України;
- фотокартка 3*4.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.


Додаткова інформація надається директором Гайворонського районного Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гайворонської районної ради Кіровоградської області за адресою:

м. Гайворон, вул. Гайворонська, 1, тел. 2-12-35 (0685333714).

 « повернутися до списку новин