Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 425


 

25 січня під головуванням Дмитра ГРАБОВОГО відбулось позачергове пленарне засідання двадцять четвертої сесії Гайворонської районної ради сьомого скликання.


У роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Кли-менко, його заступники, керівники відділів, управлінь районної державної адміністрації, причетні до підготовки проектів рішень сесії, представники ЗМІ.

Депутати внесли зміни до рішення районної ради  18 грудня 2018 року № 247 "Про районний бюджет на 2019 рік", де було запропоновано залучити вільний залишок коштів  спеціального фонду (бюджету розвитку), який утворився станом на 01 січня 2019 року  у сумі 114876  грн. та розподілити згідно з додатками. 

Як зазначила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Єжелик, відповідні зміни вносяться з метою завершення у поточному році робіт, розпочатих у 2018 році, та співфінан-сування інвестиційного проекту "Будівництво  сільської лікарської амбу-латорії за адресою: вул. Центральна, 9 Б, с. Червоне Гайворонського району, Кіровоградської області (з виготов-ленням проектно-кошторисної докумен-тації)" у сумі 114876,00 грн. 

Крім того, депутати районної ради розглянули за затвердили проект рішення "Про призначення директора Чемерпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів".

Інформував районних обранців з даного питання Олександр Гродзіцький - начальник відділу освіти районної державної адміністрації, який зазначив, що з 11 грудня 2018 року по 23 січня 2019 року відділом освіти проводився конкурс на зайняття вакантної посади.

До конкурсної комісії у визначені терміни надійшла одна заява претендента на заміщення вакантної посади директора Чемерпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Марченко Таїсії Миколаївни.

Відповідно до встановлених чинним законодавством термінів 22 січня 2019 року відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії, на якому претендентом було успішно складено іспит, який дав змогу провести об'єктивну оцінку знань та здібностей кандидата на заміщення вакантної посади  директора.

За рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу визначено
Марченко Таїсію Миколаївну, яка успішно пройшла конкурсний відбір.

Конкурсною комісією прийнято рішення рекомендувати голові Гайворонської районної ради призначити Марченко Таїсію Миколаївну на посаду

директора Чемерпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області.

 


 « повернутися до списку новин