Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 436

З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організації активного сімейного дозвілля, залучення сімей до рухової активності і занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ях шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей 12 квітня
2017 року у місті Гайвороні в спортивній залі ДЮСШ "Локомотив" був проведений
районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу

“Тато, мама, я - спортивна сім`я”

 


 

В спортивному заході взяли участь команди 11 дружніх родин з різних куточків Гайворонщини, однак з активною життєвою позицією.

Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно долали перешкоди.

 

 

 

 

Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

До програми змагань входили естафети: “Влучи в ціль”, “Хокей з м’ячем”, “Стрибки у довжину” і “Перенесення дитини в кріслі, долаючи перешкоди”.

  

У заході взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО


За підсумками всіх спортивних випробувань третє місце у районному фестивалі посіла сім’я Захаренків, які представляли ЗОШ с. Солгутове. Друге місце розділили між собою сім’ї Повідалів та Федурків – представників ЗОШ селища Салькове та с.Хащуватого. 

Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім'я Шкрабаків.

Ця родина буде представляти нашу Гайворонщину в обласних змаганнях Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що відбудеться в місті Кропивницькому.

 

 

 


 

Всі учасники районного фестивалю були нагороджені Грамотами районної державної адміністрації і районної ради та подарунками.


Вітаємо переможців та призерів фестивалю, а сім'ї Шкрабаків зичимо успішної підготовки та виступу на обласному Всеукраїнському фестивалі.

 

 

 

 

  

  

  


 

« повернутися до списку новин