Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 614

 

На протязі квітня місяця,
з метою комплексної підготовки до
весняно-літнього періоду 2017 року
та забезпечення належного санітарного порядку після зимового періоду в місті Гайвороні та в усіх населених пунктах району проводяться "суботники".

До проведення робіт з благоустрою були залучені органи місцевого самоврядування, структурні підрозділи районної державної адміністрації, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади, підприємства, організації та установи.

Наведення порядку та озеленення територій в районі стало вже доброю традицією в рамках проведення щорічної акції «День довкілля» та  перед святом Великодня.

 

 

 

У вівторок, 11 квітня, за ініціативи голови районної ради Дмитра ГРАБОВОГО працівники виконавчого апарату районної ради спільно з депутатами районної ради прибирали територію Адміністративного корпусу, що входить до складу Єдиного майнового комплексу Гайворонської міської лікарської амбулаторії ЗПСМ №2.

 

 

 

Відтак, під час прибирання та облагородження території Адміністративного корпусу очільник районної ради зазначив, що благоустрій міста залежить не тільки від роботи житлово-комунальних служб, але й від культури та свідомості його жителів.

Районна рада висловлює велику подяку кожному, хто зробив свій посильний внесок
у наведенні ладу та очищення частинки свого рідного куточка.

Нагадуємо, що роботи з благоустрою на території району продовжуються.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до благоустрою району!

Адже багато корисних справ можна зробити, об’єднавши зусилля!

  

  

  

 « повернутися до списку новин