Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 230

Звання „Мати-героїня” у нашій державі було встановлено з метою посилення уваги до проблем народжуваності, зміцнення інституту сім’ї, відзначення кращих матерів, які забезпечують належні умови для всебічного розвитку дітей.

Це звання присвоюється жінкам – громадянкам незалежної України і є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів.


Добра новина надійшла на Гайворонщину - згідно Указу Президента України від 08 травня 2020 року №170/2020 мешканці міста Гайворона Тетяні Євгеніївні Кривохижиній присвоєно почесне звання "Мати-героїня".

Сьогодні, у переддень одного з найбільших християнських свят - Преображення Господнього, у кабінеті голови районної ради відбулось нагородження матері-героїні району. Так, цього дня очільник району Дмитро Грабовий та заступник голови районної державної адміністрації Віталій Орел привітали матір п’яти дітей
Тетяну Кривохижину з почесним званням та вручили їй підписане Президентом України посвідчення, нагрудний знак «Мати-героїня» та квіти.

Вручаючи нагороди, Дмитро Миколайович відзначив, що матері-героїні є прикладом родинної відданості та любові до дітей для всієї України.
«Я щиро дякую Вам, матері-героїні, котра у наш складний час, не побоялися взяти на себе відповідальність та народити, виховати і вивести у світ п’ятьох дітей», – звернувся до жінки очільник району Дмитро Грабовий.

Він також висловив найщиріші слова подяки за те, що вона подарувала своїм дітям життя, навчила любити, творити добро.

Побажав жінці побільше хороших світлих днів у її житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості і поваги від дітей.

 

« повернутися до списку новин