Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 477

 

ШАНОВНИЙ ДЕПУТАТЕ!


З 01 січня 2018 року розпочато етап подання та оприлюднення декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування згідно Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. №1700-VII.


Підпунктом б пункту 1 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», депутати місцевих рад визначені суб'єктами декларування. Пунктом 1 статті 45 цього ж Закону, суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністра-тивну або кримінальну відповідаль-ність.


Адміністративна відповідальність настає за умисне зазначення недостовірних відомостей в декларації, починаючи з розходжень на 100 мінімальних заробітних плат – 137 800 гривень.

Покарання: від 1 000 до 2 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17 000 до 42 500 грн.).
Кримінальна відповідальність настає за неподання декларації взагалі або умисне зазначення недостовірних відомостей в декларації, починаючи з розходжень на 250 мінімальних заробітних плат – 344 500 гривень.

Покарання: від 2 500 (42 500 грн.) до 3 500 (59 500 грн.) неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Враховуючи вищевикладені норми, депутатам Гайворонської районної ради необхідно подати до 01 квітня 2018 року шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://portal.nazk.gov.ua) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий 2017 рік.

 


Для надання практичної допомоги щодо заповнення та подання декларації
Ви можете звернутись до відділу правового та інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Гайворонської районної ради кабінет № 8.

  Виконавчий апарат Гайворонської районної ради
 « повернутися до списку новин