Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 184

День святого Миколая має релігійне коріння і традиції святкування, вироблені в народі століттями.

Православні вшановують Святого Миколая, відомого багатьма чудесами, 19 грудня.

Його називають наслідувачем святого життя Христа і носієм чесноти. За традицією, в цей день слухняні діти отримують від святого Миколая солодощі, а неслухняні – різки.

Сьогодні, 19 грудня, в День Святого Миколая, голова районної ради Дмитро Грабовий разом з начальником відділу освіти районної державної адмінісрації Олександром Гродзіцьким побували в КЗ "Заваллівський ліцей", Заваллівському ліцеї-мистецькій школі та в КЗ "Хащуватський ліцей", де привітали діток з одним із найулюбленіших їхніх свят -
Днем Святого Миколая.

З теплими та щирими словами до малечі звернувся очільник районної влади Дмитро Грабовий: «Це свято, на яке чекають усі діти та дорослі. Адже вірять, що в цей день здійснюються їхні мрії та бажання.

Тож я щиро вітаю вас зі святом. Бажаю щоб добром і миром наповнилися ваші домівки, щоб були здорові усі діти.

Миру, добра та благополуччя», – побажав Дмитро Миколайович.


Цього ж дня керівник району Дмитро Миколайовч Грабовий разом із першим заступником голови РДА Олександром Костенком  та начальником відділу освіти районної державної адміністрації Олександром Гродзіцьким побували в Центрі інклюзивної освіти, де привітали діток, які потребують підвищеної педагогічної уваги, зі святом, а також вручли їм солодкі подарунки.

В цей день Дмитро Грабовий разом з Олександром Костенком побували також в КЗ "Гайворонський ліцей №1" та в районному Будинку культури, де також вітали зі святом підростаюче покоління. 

Слова вітання, які прозвучали з нагоди Дня Святого Миколая, та солодкі подарунки, які були вручені очільниками району, дітвора прийняла з вдячністю.

Слід відзначити, що солодощі для школярів були придбані за рахунок благодійників - голови районної ради Дмитра Грабового та турецької фірми "ESAN".

 « повернутися до списку новин